Producenci
Cudy Punkt dostępowy AP1300_P Gigabit AC1200 + adapter Passive PoE 48V
Opis
AP1300 Punkt dostępowy Gigabit AC1200
- Dwuzakresowa prędkość Wi-Fi AC1200
- MT7621DA+MT7613B+MT7603E
- Port Gigabit WAN/LAN
- Tryb 802.3at/af PoE lub Passive PoE lub DC Fat/Fit AP
- W zestawie pasywny adapter PoE 48V
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne | Tryby pracy:
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 232 x 232 x 57.1 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|