Producenci
Cudy Punkt dostępu AP3000_P Access Point 2.5G WiFi 6 AX3000
Opis
Punkt dostępowy AX3000 2,5G Wi-Fi 6
Punkt dostępowy Wi-Fi 6 do montażu na ścianie/suficie, wyposażony w dużą pamięć RAM i ekranowane porty 2,5G, przeznaczony do łączenia dużych biur, sal lekcyjnych i infrastruktury transportowej o dużej gęstości.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.3at |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5.6 dBi |
| Zasilanie | 12V 1.5A |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 494 g |
| Wymiary | Średnica 231.9 × 57.1 mm |