Producenci
Cudy Router LT15E Router Gigabit AX3000 4G LTE SIM
Opis
Zaawansowane Wi-Fi 6 dla większej liczby urządzeń
Wyposażony w Wi-Fi 6 o najszerszym paśmie 160 MHz i 1024-QAM umożliwiający osiągnięcie prędkości bezprzewodowej do 3 Gb/s, router ten jest ponad 2,5 razy szybszy niż router Wi-Fi AC 2x2, zapewniając większą przepustowość sieci i większą responsywność przy intensywnym użytkowaniu.
Redundancja online
Kopia zapasowa WAN/komórkowa zapewnia solidną odporność sieci, dzięki czemu nadaje się do nadzoru i innych scenariuszy, w których zawsze jesteś online.
Blokada paska
Blokada pasma 4G pozwala użytkownikowi zablokować częstotliwość roboczą na jednym lub kilku pasmach.
Ustawienia TTL
Instrukcja pomocy ustawia wartości TTL zgodnie z wymaganiami dostawcy usług internetowych (takich jak Verizon i Visible). Obsługa zestawu wartości TTL IPv4 i IPv6 HL.
Szyfrowanie DNS
Zezwalaj na szyfrowanie wyszukiwań domen, zapobiegając podsłuchiwaniu i manipulacji danymi DNS w wyniku ataku typu man-in-the-middle.
- 4G Cat. 12 with Max 600 Mbps DL
- DL 3-Carrier Aggregation, 4×4 MIMO
- 4-Stream Dual-Band Wi-Fi 5
- 4× Gigabit Ethernet Ports
- 1× Nano SIM Slot
- Detachable Cellular Antennas
- Cudy Mesh, VPN Server and Client
Dane techniczne
| Model | LT15E |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Zasilanie |
Zasilacz:
|
| Wymagania środowiskowe | Wilgotność robocza: 0% ~ 100% bez kondensacji |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 190 × 50 × 148.8 mm |