Producenci
Cudy Router LT15V Gigabit AX3000 4G LTE SIM VoLTE
Opis
4G LTE Cat 12 AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 Router with Voice, Model: LT15V
- 4G kat. Pobieranie z szybkością 12 do 600 Mb/s
- Rozmowy za pomocą VoIP lub VoLTE
- Superszybka dwuzakresowa karta Wi-Fi AX3000 6
- 4× Port Gigabit Ethernet + 1× RJ11 dla VoLTE/VoIP
- 2× wewnętrzne anteny WiFi + 4× wewnętrzne anteny 4G
- 2× złącza SMA
- Gniazdo karty Nano SIM
- VPN Zerotier, Wireguard, OpenVPN, IPSec, L2TP, PPTP
- Obsługuje Cudy Mesh jako główny węzeł Mesh
Zaawansowane Wi-Fi 6 dla większej liczby urządzeń
Wyposażony w Wi-Fi 6 o najszerszym paśmie 160 MHz i 1024-QAM umożliwiający osiągnięcie prędkości bezprzewodowej do 3 Gb/s, router ten jest ponad 2,5 razy szybszy niż router Wi-Fi AC 2x2, zapewniając większą przepustowość sieci i większą responsywność przy intensywnym użytkowaniu.
Pełne porty gigabitowe
Udostępnij sieć przewodową o szybkości do 1000 Mb/s, zapewniającą szkielet o dużej przepustowości, zwłaszcza dla serwerów NAS i komputerów kreatywnych. Port LAN/WAN można skonfigurować jako port WAN, łączący się z innym dostawcą usług internetowych i umożliwiający przełączanie awaryjne WAN, jeśli używana jest również karta SIM.
- Redundancja online
Kopia zapasowa WAN/komórkowa zapewnia solidną odporność sieci, dzięki czemu nadaje się do nadzoru i innych scenariuszy, w których zawsze jesteś online. - Blokada paska
Blokada pasma 4G pozwala użytkownikowi zablokować częstotliwość roboczą na jednym lub kilku pasmach. - Ustawienia TTL
Obsługa ręcznego ustawiania wartości TTL zgodnie z wymaganiami dostawcy usług internetowych (np. Verizon, Visible). Obsługa ustawiania wartości IPv4 TTL i IPv6 HL. - Szyfrowanie DNS
Zezwalaj na szyfrowanie wyszukiwań domen, zapobiegając podsłuchiwaniu i manipulacji danymi DNS w wyniku ataku typu man-in-the-middle. - Podłącz i graj
Włóż kartę Nano SIM z aktywnym planem abonamentowym, włącz router i ciesz się Wi-Fi. - Harmonogram i filtrowanie
Ustaw porę snu i czarną listę domen, aby regulować zachowanie dzieci w Internecie. - Serwer i klient VPN
ZeroTier/ WireGuard/ OpenVPN/ IPSec/ L2TP/ PPTP są dostępne dla nieograniczonych aplikacji VPN. - Szybki roaming
Działa jako główny węzeł Cudy a Mesh, umożliwiając szybki roaming podczas korzystania z innych urządzeń Cudy Mesh.
Dane techniczne
| Model | LT15V |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 2100 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 3400 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 600 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 150 MB/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | Nie dotyczy |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | VPN
DNS
Multi-Mode
Clients Management
Network Management
Firewall
NAT
TTL
IPv6
DHCP
CWMP
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne | Funkcje komórkowe
Funkcje Wi-Fi
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x Serial port (RJ-11 ) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | DC 12 V 1.5 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 190 x 50 x 148.8 mm |