Producenci
Cudy Router LT18 Mesh Gigabit AX1800 4G LTE Dual SIM
Opis
LT18 AX1800 Wi-Fi 6 4G Cat18
- 4G LTE CAT.18 CPE (DL 5 x CA,256 QAM, 4 x 4 MIMO)
- Dwupasmowa sieć Wi-Fi AX1800 (2.4GHz & 5GHz)
- Dwa sloty Nano SIM
- 4 x port Gigabit Ethernet
- 4 x odłączana antena komórkowa
- 2 x stała antena WiFi
- DNS over Cloudare/NextDNS/Google
- PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPsec/Zerotier
Dane techniczne
| Model | LT18 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA +DC |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Wymagania sprzętowe | Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 253 x 152.5 x 48.2 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji danych:
|