Producenci
Cudy Router LT400 N300 4G LTE SIM
Opis
LT400 Router 300 Mbps Wireless N 4G LTE
- Prędkość LTE do 150/50 Mb/s
- Wi-Fi o przepustowości 300 Mb/s dla płynniejszego działania
- 4 x anteny o dużym zysku dla zwiększenia zasięgu
- OpenVPN/PPTP/L2TP/Zerotier/Wireguard VPN
- Port WAN/LAN dla podwójnej łączności
- Kompatybilny z ponad 15 dostawcami DDNS
Dane techniczne
| Model | LT400 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2 |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | 12V/1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji danych:
|