Producenci
Cudy Router LT500 Mesh AC1200 4G LTE SIM
Opis
Router LT500 4G LTE AC1200 Dual Band Wi-Fi
- Prędkość LTE do 150 / 50Mbps
- AC1200 Wi-Fi dla płynniejszego działania
- Anteny o dużym zysku dla zwiększąnego zasięgu
- PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPsec/Zerotier VPN
- Kompatybilny z ponad 15 dostawcami DDNS
- DNS przez Cloudflare/NextDNS/Google
Dane techniczne
| Model | LT500 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Porty we/wy | Brak |
| Karta SIM | Nano |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymagania sprzętowe | Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
Prędkość przesyłu danych:
|