Producenci
Cudy Router LT500E Mesh AC1200 4G LTE SIM
Opis
- 4G LTE kat. 4, pobieranie do 150 Mbps
- Szybkie dwuzakresowe Wi-Fi AC1200
- 4 porty Ethernet 10/100 Mb/s
- 2× wewnętrzne anteny 4G + 2× wewnętrzne anteny Wi-Fi
- Przełączanie awaryjne sieci WAN
- Gniazdo karty Nano SIM
Dane techniczne
| Model | LT500E |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 150 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie Wi-Fi
|
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | DC 12 V 1 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 190 × 50 × 148.8 mm |