Producenci
Cudy Router LT700E Gigabit AC1200 4G LTE SIM
Opis
- Zaawansowany 4G LTE kat. 6 do 300 Mbps DL
- Szybkie dwuzakresowe Wi-Fi AC1200
- 4×porty gigabitowe
- 2× wewnętrzne anteny 4G + 2× wewnętrzne anteny Wi-Fi
- Gniazdo karty Nano SIM
- VPN Zerotier, Wireguard, OpenVPN, IPSec, L2TP, PPTP
Dane techniczne
| Model | LT700E |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 3400 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 300 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | VPN
DNS
Multi-Mode
Clients Management
Network Management
Firewall
NAT
TTL
IPv6
DHCP
CWMP
|
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | DC 12 V 1.5 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 190 × 50 × 148.8 mm |