Producenci
Cudy Router LT700_EU Gigabit AC1200 4G LTE SIM
Opis
Router LT700 AC1200 4G LTE CAT 6
- 4G LTE CAT.6 CPE
- Dwupasmowa sieć Wi-Fi AC1200
- Dwa sloty SIM (Nano)
- 4 x port Gigabit Ethernet
- 4 x odłączana antena komórkowa
- 2 x stała antena WiFi
- DNS over Cloudare/NextDNS/Google
- WireGuard/OpenVPN/PPTP/L2TP clients
Dane techniczne
| Model | LT700 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA +DC |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymagania sprzętowe | Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 253 x 152.5 x 48.2 mm |
| Pozostałe parametry |
Prędkość przesyłu danych:
|