Producenci
Cudy Router Mesh 2.5G WiFi WR3000H AX3000
Opis
- Superszybka sieć Wi-Fi AX3000 6
- Dwurdzeniowy procesor Cortex-A53 1,3 GHz
- 1× port WAN 2,5G, 4× porty Gigabit LAN
- Szerokość kanału 160 MHz
- DL/UL OFDMA i DL/UL MU-MIMO
- Serwer i klient Wireguard/OpenVPN/L2TP/PPTP VPN
- Cudy Mesh (domyślnie), EasyMesh (wymagane specjalne oprogramowanie sprzętowe)
- IPv4/IPv6, TR069/TR098/TR181/TR111
Dane techniczne
| Model | WR3000H |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | VPN Server and Client
DNS over TLS
WAN Type
DHCP
Dynamic DNS
Guest Network
NAT
|
| Zasilanie | 12 V / 1 A DC |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 173 × 123.8 × 33 mm |