Producenci
Cudy Router Mesh LT450 AC1200 4G LTE SIM
Opis
Router AC1200 4G LTE CAT 12, model: LT12
- Zaawansowany CPE 4G LTE CAT.12 (DL 3CA,256 QAM, 4 × 4 MIMO)
- Dwuzakresowe Wi-Fi AC1200 (2,4 GHz i 5 GHz)
- Gniazda na dwie karty SIM (Nano)
- 4 * porty Gigabit Ethernet
- 4 * Odłączane anteny komórkowe
- 2 * Stałe anteny WiFi
- DNS przez Cloudare/Google
- WireGuard/OpenVPN/PPTP/L2TP/Zerotier
Nadmiarowe gniazda SIM
Gniazda na dwie karty SIM zapewniają redundancję i sprawiają, że urządzenie jest zawsze online. Oba sloty SIM mogą być zapełnione, możesz wybrać, czy chcesz użyć karty SIM 1, czy karty SIM 2, lub wybrać automatycznie przez Cudy.
Internet WAN, kopia zapasowa 4G
Ustaw port WAN/LAN jako WAN, aby Cudy mógł korzystać z internetu stacjonarnego z sieci WAN, a połączenie 3G/4G działa jako kopia zapasowa, zapewniając trwałe i niezawodne połączenie z Internetem.
Zewnętrzne złącze anteny SMA
W połączeniu z 4 odłączanymi interfejsami antenowymi SMA do podłączenia zewnętrznych anten komórkowych w celu uzyskania lepszego i stabilnego sygnału.
Blokada pasma 4G
Blokada pasma 4G umożliwia zablokowanie częstotliwości roboczej 4G na jednym lub kilku pasmach w celu zachowania stabilności działania.
Ustawienia TTL
Obsługa ręcznego ustawiania wartości TTL w celu spełnienia wymagań dostawcy usług internetowych (takich jak Verizon, Visible).
Obsługa zestawów wartości IPv4 TTL i IPv6 HL.
DNS przez TLS
Obsługuje szyfrowanie DNS za pomocą CloudFlare lub Google, chroni Twoją prywatność, zapobiega podsłuchiwaniu i manipulowaniu danymi DNS poprzez ataki typu man-in-the-middle.
Dane techniczne
| Model | LT12 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | Nie |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe | Wymagania systemowe Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java. Subskrypcja z dostawca usług internetowych (dostęp do internetu). |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 253 x 152.5 x 48.2 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|