Producenci
Cudy Router Mesh WR3000 Gigabit WiFi AX3000
Opis
WR3000 AX3000 Gigabit Dual Band Wi-Fi 6 Router
- Dwurdzeniowy procesor Cortex-A53 1,3 GHz
- Ekstremalnie szybka technologia AX3000 Wi-Fi 6
- 4 porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
- 4 x zewnętrzne anteny o dużym wzmocnieniu
- Obsługiwana przepustowość 20/40/80/160 MHz
- Obsługiwane OFDMA, Beamforming i MU-MIMO
- IPv4/IPv6, TR069/TR098/TR181/TR111
Dane techniczne
| Model | WR3000 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12V/1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
|