Producenci
Cudy Router Mesh WR3600 2.5G WiFi 7 BE3600
Opis
Gigabitowy router Wi-Fi 7 BE3600
Dwuzakresowy router Wi-Fi 7 o łącznej szybkości 3,6 Gb/s i czterema portami Gigabit, obsługujący scenariusze gier i rozrywki.
Dane techniczne
| Model | WR3600 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 183.3 x 109 x 38 mm |