Producenci
Cudy Router N300 LT300 4G LTE SIM
Opis
Router Wi-Fi 4G N300
Router WiFi 4G z jednym gniazdem nano SIM i dwoma portami Ethernet, zapewniający łatwe w instalacji elastyczne sieci do zastosowań w domu, biurze, monitoringu, wystawach i pojazdach kempingowych.
- 4G Cat. 4 with Max 150 Mbps DL
- 300 Mbps Wi-Fi
- 1× Nano SIM Slot
- Cudy App
Dane techniczne
| Model | LT300_EU |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK (WPA/WPA2/WPA3) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 118 x 80 x 27.5 mm |