Producenci
Cudy Router P5 Mesh Gigabit AX3000 5G Dual SIM
Opis
P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 CPE
- 5G SA/NSA CPE (Sub-6)
- AX3000 dwupasmowe Wi-Fi (2.4GHz & 5GHz)
- Qualcomm Chipset Inside
- Dual Nano SIM slots
- 4 x port Gigabit Ethernet (WAN Failover)
- 4 x Odłączana antena komórkowa
- 2 x Stała antena WiFi
- DNS over Cloudflare/NextDNS/Google
- PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/ZeroTier
Dane techniczne
| Model | P5 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Max. prędkość pobierania | 2.8 Gb/s |
| Max. prędkość wysyłania | 900 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Wymagania sprzętowe | Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 252.5 x 161 x 48.2 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
Prędkość trasmisji danych sieć Wi-Fi:
Prędkość trasmisji danych 5G Module:
|