Producenci
Cudy Router TR1200 VPN Travel AC1200
Opis
Router podróżny Wi-Fi AC1200, model: TR1200
- Szybki Wi-Fi AC1200
- Porty Ethernet 10/100 Mb/s
- VPN ZeroTier/Wireguard/OpenVPN/IPSec/L2TP/PPTP
- DNS przez TLS z Cloudflare/Google/Quad9
- Udostępnianie plików za pomocą portu USB-A 2.0
- Wielomodowy router/AP/RE/WISP/klient/siatka
- Zasilanie PD za pomocą gniazda zasilania USB-C
- Konfigurowalny przełącznik, przycisk resetowania
Dane techniczne
| Model | TR1200 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | 5 V / 2 A (kompatybilne z zasilaniem PD) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 99.9 g |
| Wymiary | 118 x 80 x 27.5 mm |