Producenci
Cudy Router TR3000 VPN Travel AX3000
Opis
Router podróżny AX3000 2,5G Wi-Fi 6, model: TR3000
- Superszybka sieć Wi-Fi AX3000 6
- Port Ethernet 2,5G i jeden port Gigabit Ethernet
- VPN ZeroTier/WireGuard/OpenVPN/IPSec/L2TP/PPTP
- DNS przez TLS z Cloudflare/Google/Quad9
- Udostępnianie plików za pomocą portu USB-A 3.0
- Wielomodowy router/AP/RE/WISP/klient/siatka
- Zasilanie PD za pomocą gniazda zasilania USB-C
- Konfigurowalny przełącznik, przycisk resetowania
Dane techniczne
| Model | TR3000 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | 5V / 3A (Compatible with PD Powering) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Granatowy |
| Waga | 160 g |
| Wymiary | 118 x 80 x 27.5 mm |