Producenci
Cudy Router WR1200 WiFi AC1200
Opis
R1200 AC1200 Dual Band Smart Wi-Fi Router
- AC1200 Dwupasmowy router Wi-Fi
- Anteny o wysokim zysku 5dBi dla pokrycia dużego domu
- Wbudowany Firewall ochroni Twoją sieć domową
- Sieć gościnna zabezpieczy Twoją prywatność
- Obsługa VPN Clients: PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard
- Kompatybilny z IPv6
- Łatwe szyfrowanie zabezpieczeń sieci bezprzewodowej za naciśnięciem przycisku WPS
Dane techniczne
| Model | WR1200 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12V/1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 221 x 134.6 x 27.9 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|