Producenci
Cudy Router WR1300 Mesh Gigabit WiFi AC1200
Opis
WR1300 AC1200 Dual Band Wi-Fi Router
- Dwupasmowy router Wi-Fi AC1200
- Dwurdzeniowy procesor o wysokiej wydajności
- 16MB Flash i 128MB DDR3
- 5 portów Gigabit Ethernet
- 4 anteny o wysokim zysku 5 dBi
- Obsługa VPN i DDNS
- 5-IN-1 WiFi Router/ Mesh/Repeater/ WISP/ Access Point
Dane techniczne
| Model | WR1300 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12 V / 1 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 204.8 x 137.5 x 38. 3 mm |
| Pozostałe parametry |
|