Producenci
Cudy Router WR1500 Gigabit WiFi 6 Mesh AX1500
Opis
Gigabitowy router Wi-Fi 6 AX1500, model: WR1500
- Superszybka sieć Wi-Fi AX1500 6
- 4 porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
- 4× zewnętrzne anteny o dużym wzmocnieniu
- OFDMA, kształtowanie wiązki i MU-MIMO
Dane techniczne
| Model | WR1500 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | 12 V / 1 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 180 x 107 x 35 mm (bez anten) |