Producenci
Cudy Router WiFi GP1200 AC1200 GPON
Opis
Router Wi-Fi AC1200 xPON
Router WiFi AC1200 xPON z czterema portami Gigabit Ethernet i jednym portem SC/APC xPON. Wyposażony w CWMP, OMCI i 4-queue QoS, router umożliwia dostawcom usług internetowych i użytkownikom szybką konfigurację i najlepsze dostrojenie sieci.
- Dwurdzeniowy procesor 1,15 GHz
- Podwójne tryby EPON/GPON
- Dwuzakresowe Wi-Fi 5 z 4 strumieniami
- WiFi 867 Mbps i 300 Mbps
- 4 porty Gigabit Ethernet
- OMCI/OAM/TR069/TR098/TR181
- EasyMesh
Dane techniczne
| Model | GP1200 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x SC/APC GPON |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny 12 V / 1 A |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 286 g |
| Wymiary | 173 x 123.8 x 33 mm |