Producenci
Cudy Router X6 Mesh Gigabit WiFi AX1800
Opis
X6 AX1800 Dual Band Smart Wi-Fi 6 Router
- Dwuzakresowe Wi-Fi 6 Do 1,8 Gb/s
- Prędkość Wi-Fi do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz
- Prędkość Wi-Fi do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Dwurdzeniowy procesor zapewnia szybkie działanie sieci
- Porty Gigabit zapewniają szybkie, stabilne połączenia
- Anteny o dużym zysku zapewniają doskonałą siłę sygnału
- VPN pomaga nawiązać bezpieczne połączenie
- Dynamiczny DNS ułatwia zdalne zarządzanie routerem
- Bezpieczeństwo WPA3
Dane techniczne
| Model | X6 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12 V / 1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 204.8 x 137.5 x 38.3 mm |
| Pozostałe parametry |
|