Producenci
Cudy Router mobilny MF4 4G LTE SIM WiFi N150
Opis
MF4 4G LTE Mobile Wi-Fi
- Udostępnij połączenie 4G z szybkością pobierania do 150 Mb/s i wysyłania do 50 Mb/s
- Obsługa pasm FDD i TDD
- Obsługuje do 10 urządzeń jednocześnie
- Bateria 2000 mAh wystarcza na 7 godzin pracy
Dane techniczne
| Model | MF4 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 150 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Funkcje specjalne | System:
Service:
Router:
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type B |
| Karta SIM | USIM |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe | Przeglądarka internetowa: IE9+, Firefox, Google Chrome, Safari, Opera |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 92 g |
| Wymiary | 97 x 61 x 15.5 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|