Producenci
Cudy System WiFi Mesh M1800 (1-Pack) AX1800
Opis
M1800 1-Pack AX1800 Whole Home Mesh WiFi System
- Sieć Wi-Fi AX1800 6
- 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Bezproblemowy roaming, zasięg w całym domu
- 2 porty Gigabit Ethernet + 4 anteny wewnętrzne
- MU-MIMO, Beamforming, WPA3
- PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier
- Kompatybilny z ponad 15 dostawcami DDNS
Dane techniczne
| Model | M1800 (1-Pack) |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12 V / 1 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|