Producenci
Cudy Wzmacniacz sygnału WiFi Mesh RE3000 AX3000
Opis
RE3000 AX3000 Dual Band Wi-Fi 6 Range Extender
- Ekstremalnie szybka technologia AX3000 Wi-Fi 6
- Dwurdzeniowy procesor Cortex-A53 1,3 GHz
- Obsługiwane OFDMA, Beamforming i MU-MIMO
- Współpracuje z dowolnym standardowym routerem lub bramą
- Z łatwością zwiększ zasięg sieci bezprzewodowej za naciśnięciem przycisku WPS
- Port Gigabit Ethernet do podłączenia urządzeń przewodowych
- Anteny zewnętrzne dla szybszego i bardziej niezawodnego Wi-Fi
- Wzmacniacz sygnału Wi-Fi 3 w 1 / punkt dostępowy / dodatkowa siatka
- Asystent łatwej konfiguracji z obsługą wielu języków
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3 |
| Zasilanie | Sieciowe (100V-240V) |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
Prędkość transmisji danych:
|