Producenci
Cudy Wzmacniacz sygnału WiFi RE1200 Mesh AC1200
Opis
RE1200 AC1200 Dual Band Range Extender
- Szybkość Wi-Fi 2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 867 Mb/s
- Współpracuje z dowolnym standardowym routerem lub bramą
- Z łatwością zwiększysz zasięg sieci bezprzewodowej za naciśnięciem przycisku WPS
- Port Fast Ethernet do podłączenia urządzeń przewodowych
- Anteny zewnętrzne dla szybszego i bardziej niezawodnego Wi-Fi
- Wzmacniacz Wi-Fi / punkt dostępowy 2 w 1
- Easy Setup Assistant z obsługą wielu języków
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK, OPEN |
| Zasilanie | Sieciowe (110V-240V) |
| Kolor | Biały |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Szybkość sygnału: 5 GHz: Up to 867 Mbps, 2.4 GHz: Up to 300 Mpbs |