Producenci
CyberPower Listwa basic PDU20BHVIEC12R 1U, 16A, 1xC20, 12xC13
Opis
Listwa basic PDU20BHVIEC12R 1U, 16A, 1xC20, 12xC13
CyberPower PDU20BHVIEC12R zapewnia moc wyjściową z zasilacza UPS, generatora lub sieci, umożliwiając podłączenie wielu urządzeń w środowiskach centrów danych. Zaprojektowany z wytrzymałą metalową obudową klasy przemysłowej i bardzo długim przewodem zasilającym. Produkt można instalować w wymagających środowiskach lub tam, gdzie dostępne są tylko odległe źródła zasilania.
- Ochrona przed przeciążeniem
- Regulowane uchwyty montażowe
- Przemysłowa, metalowa obudowa
- Korytko kablowe
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 12 |
| Długość przewodu | 3.05 m |
| Wtyczka | C20 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Wymiary rack | 1U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 44,5 x 445 x 38,1 mm |
| Waga | 0.9 kg |