Producenci
CyberPower Listwa przepięciowa B0520SC0-FR OWA 4x FR; P0420SUD0-FR
Opis
CyberPower B0520SC0-FR jest idealny do ochrony przeciwprzepięciowej urządzeń domowych oraz SOHO. Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe zostało zaprojektowane w technologii metalowo-tlenkowego warystora (MOV), aby zabezpieczyć podłączony sprzęt elektroniczny przed przepięciami oraz skokami napięcia spowodowane przez burze i udary elektryczne. Produkt posiada również ochronę przed przeciążeniem, obudowę odporną na uderzenia i wiele innych, zapewniając niezawodną ochronę urządzeń elektronicznych.
- Ochrona przeciwprzepięciowa
- Ochrona komputerowa
- Otwory montażowe w kształcie dziurki od klucza
- Ochrona przed przeciążeniem
- Najlepsza w swojej klasie konstrukcja pyłoszczelna
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Wtyczka | C14 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 49 x 280 x 41.5 mm |
| Waga | 350 g |