Producenci
CyberPower Listwa przepięciowa P0820SUF0-FR 8xFR/2xUSB
Opis
CyberPower P0820SUF0-FR jest idealny do ochrony przeciwprzepięciowej w domu / biurze. Listwa przeciwprzepięciowa została zaprojektowana w technologii metalowo-tlenkowego warystora (MOV), aby zabezpieczyć tłumik przepięć i podłączony sprzęt elektroniczny poprzez pochłanianie skoków energii spowodowanych przez burze i udary elektryczne.
Dzięki portom ładowania USB urządzenie przeciwprzepięciowe może szybko ładować i zasilać urządzenia USB oraz akcesoria mobilne. Produkt posiada również ochronę przed przeciążeniem, obudowę odporną na uderzenia i wiele innych, zapewniając niezawodną ochronę urządzeń elektronicznych.
- Ochrona przeciwprzepięciowa
- Porty USB do ładowania
- Najlepsza w swojej klasie konstrukcja pyłoszczelna
- Ochrona przed przeciążeniem
- Ochrona komputerowa
- Otwory montażowe w kształcie dziurki od klucza
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 0 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 0 |
| Liczba gniazd typu C19 | 0 |
| Liczba gniazd typu C39 | 0 |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 128 x 270 x 42.5 mm |
| Waga | 0.55 kg |