CyberPower Moduł baterii BPSE240V75ART3UOA EBP, Rack 3U, 240VDC, 20x9AH/12V for
Dostępność: brak towaru
Opis
  • Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
  • Możliwość rozszerzenia EBM
  • Hermetyczne kwasowo-ołowiowe baterie
  • Metalowa obudowa
Dane techniczne
Rodzaj Moduł bateryjny
Napięcie 240 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura robocza 0 - 40°C
  • Względna wilgotność robocza (bez kondensacji) 0 - 90%
  • Wysokość robocza 0-1 500 metrów
  • Temperatura przechowywania -20 - 40°C
  • Względna wilgotność przechowywania (bez kondensacji) 0 - 90%
  • Wysokość przechowywania 0-1 500 metrów
Kolor Czarny
Wymiary
438 x 130.5 x 680 mm