CyberPower Moduł bateryjny BPE144VL2U01 EBP, Rack 2U, 144VDC, 12x9AH/12V do OL5-6KERTHD
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Moduł bateryjny BPE144VL2U01 EBP, Rack 2U, 144VDC, 12x9AH/12V do OL5-6KERTHD
Funkcje:
  • Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
  • Wbudowana ładowarka do rozszerzonego modułu akumulatorowego (EBM)
  • Możliwość rozszerzenia EBM
  • Hermetyczne kwasowo-ołowiowe baterie
  • Baterie wymienialne w trakcie pracy (Hot-swap)
  • Metalowa obudowa
Dane techniczne
Rodzaj Moduł bateryjny
Liczba akumulatorów 12
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Kolor Srebrny
Wymiary
86,5 x 433 x 720 mm