Producenci
CyberPower Zasilacz OLS10KERT5UM 10000VA/ 10000W OnLine UPS R/T 5U, 20x9AH/12V, 4xC134xC19, 1xTB, MBP, RMCARD205
Opis
CyberPower OLS10KERT5UM to wysokowydajny UPS z topologią podwójnej konwersji online, który zapewnia bezproblemową moc czystej fali sinusoidalnej dla urządzeń o znaczeniu krytycznym, takich jak NAS, serwery, rejestratory DVR/systemy nadzoru, transport, infrastruktura i systemy awaryjne. Zazwyczaj jest zintegrowany z zapleczem biurowym, serwerownią i środowiskiem centrum danych.
Dzięki wysokiemu współczynnikowi mocy wyjściowej UPS o mniejszej powierzchni może zapewnić więcej użytecznej mocy i zaoszczędzić miejsce w szafie. Produkt umożliwia równoległe podłączenie wielu jednostek UPS, co zapewnia większą pojemność i redundancję zasilania. Wstępnie zainstalowany Maintenance Bypass PDU (MBP) zapewnia szybką i bezpieczną konserwację bez przerw w zasilaniu. Ponadto odchylany kolorowy wyświetlacz LCD jest wyposażony w intuicyjny i graficzny interfejs, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością monitorować i konfigurować ustawienia. Ponadto prąd ładowania akumulatora można regulować za pomocą ustawień wyświetlacza LCD, aby skrócić czas ładowania. Został on również zaprojektowany z portem styku bezprądowego typu przekaźnikowego, aby obsługiwać określone powiadomienia o zdarzeniach UPS w celu łatwego zarządzania.
- Topologia UPS online (podwójna konwersja)
- Wysoki współczynnik mocy wyjściowej
- Ochrona przed przeciążeniem
- Przełącznik obejścia konserwacyjnego
- Automatyczne wykrywanie rozszerzonego modułu baterii
- Odchylany panel LCD
- Przekaźnikowy styk suchy
- Możliwość zdalnego zarządzania SNMP/HTTP
- Tryb ECO
- Czysta fala sinusoidalna na wyjściu
- Zerowy czas transferu
- Rozszerzony moduł baterii (EBM)
- Kolorowy panel LCD
- Port awaryjnego wyłączania zasilania (EPO)
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Konfiguracje konwertowalne Rack/Tower
Dane techniczne
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas transferu (maks.) | 0 s |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2.9 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x SNMP port |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 433 x 213.5 x 66 mm |
| Waga | 74 kg |