Producenci
CyberPower Zasilacz awaryjny UPS OLS10000ERTXL3U 10000VA/9000W OnLine, R/T 3U Power
Opis
Zasilacz awaryjny UPS OLS10000ERTXL3U 10000VA/9000W OnLine, R/T 3U Power
CyberPower OLS10000ERTXL3U to wysoce wydajna jednostka zasilająca UPS wykorzystująca topologię podwójnej konwersji online, która zapewnia niezakłócone czyste napięcie sinusoidalne kluczowym urządzeniom NAS, serwerom, systemom nadzoru/DVR, rozwiązaniom dla transportu i infrastruktury oraz systemom awaryjnym. Jest ona zwykle instalowany w pomieszczeniu technicznym, serwerowni lub centrum danych. Urządzenie wymaga dokupienia zewnętrznego modułu bateryjnego.
Produkt wyposażony jest w serwisowy przełącznik obejściowy. Po naciśnięciu przełącznika energia jest bezpiecznie przekazywana do sieci. To pozwala na przeprowadzanie szybkich napraw przez personel serwisowy na miejscu bez konieczności wyłączania podłączonych urządzeń.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 9000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas transferu (maks.) | 0 ms |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie | PowerPanel |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 283 x 551 x 867 mm |
| Waga | 28.3 kg |