CyberPower Zasilacz awaryjny UPS PR1500ERT2U
Opis
Zasilacz awaryjny UPS PR1500ERT2U
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1500 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 433 x 86,5 x 412 mm |