CyberPower Zasilacz awaryjny UPS PR3000ERTXL2U
Opis
Zasilacz awaryjny UPS PR3000ERTXL2U
- Topologia UPS Line-interactive
- Kompatybilny z aktywnym PFC
- Beznarzędziowa wymiana baterii
- Wysoki współczynnik mocy wyjściowej
- Ochrona przed przeciążeniem
- Technologia szybkiego ładowania
- Rozszerzony moduł akumulatorowy (EBM)
- Filtrowanie EMI i RFI
- Port łączności USB
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Zdalne zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
- Technologia Energy Saving
- Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
- Technologia zarządzania baterią
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Kluczowe/niekluczowe obciążenia
- Baterie wymienialne w trakcie pracy (Hot-swap)
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Wyświetlacz stanu LCD
- Szeregowy port łączności
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 3000 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas transferu (maks.) | 4 ms |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Oprogramowanie | PowerPanel Business |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
| Akcesoria w zestawie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 433 x 86,5 x 500 mm |