CyberPower Zasilacz awaryjny UPS UT850EG 850VA/425W 4ms/AVR/3xSch/RJ11/RJ45
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
316.40
Opis
Zasilacz awaryjny UPS UT850EG 850VA/425W 4ms/AVR/3xSch/RJ11/RJ45
  • Wskaźnik stanu LED
  • Szybka transmisja danych w sieci Ethernet
  • Filtrowanie EMI i RFI
  • Technologia Energy Saving
  • Kompatybilność z generatorem
  • Alarm z możliwością konfiguracji
Dane techniczne
Moc pozorna 850 VA
Moc czynna 425 W
Architektura UPS-a line-interactive
Kształt napięcia wyjściowego Modyfikowana sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Czas transferu (maks.) 4 ms
Czas ładowania 6 h
Typ obudowy Tower
Zabezpieczenia / filtry Linii danych
Zabezpieczenia / filtry Przeciwzakłóceniowe
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzepięciowe
Zabezpieczenia / filtry System automatycznej regulacji napięcia (AVR)
Funkcje specjalne
  • Zgodne z HID porty USB: 1
  • Alarmy dźwiękowe: Tryb baterii, Niski poziom baterii, Przeciążenie, Usterka UPS
  • Szybkość transmisji danych Ethernet: do 1Gbps
Oprogramowanie
PowerPanel
Porty zasilania we. Typ F Schuko
Porty zasilania wy. 3 x typ C/F (Schuko)
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 2 x RJ-11/RJ-45
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura robocza (°F): 32 ~ 104
  • Temperatura robocza (°C): 0 ~ 40
  • Względna wilgotność robocza (bez kondensacji) ( % ): 0 ~ 90
  • Wysokość robocza (stopy/metry): 0-10 000 stóp (0-3000 metrów)
  • Temperatura przechowywania (°F): -4 ~ 122
  • Temperatura przechowywania (°C): -20 ~ 50
  • Względna wilgotność przechowywania (bez kondensacji) ( % ): 0 ~ 90
  • Wysokość przechowywania (stopy/metry): 0-10 000 stóp (0-3000 metrów)
  • Rozproszenie ciepła online (BTU/hr): 34
Kolor Czarny
Wymiary
174 x 84 x 280 mm