Producenci
CyberPower Zasilacz awaryjny UPS online OLS6000ERTXL3U 6000VA/5400W LCD
Opis
Zasilacz awaryjny UPS online OLS6000ERTXL3U 6000VA/5400W LCD
CyberPower OLS6000ERTXL3U to wysoce wydajna jednostka zasilająca UPS wykorzystująca topologię podwójnej konwersji online, która zapewnia niezakłócone czyste napięcie sinusoidalne kluczowym urządzeniom NAS, serwerom, systemom nadzoru/DVR, rozwiązaniom dla transportu i infrastruktury oraz systemom awaryjnym. Jest ona zwykle instalowany w pomieszczeniu technicznym, serwerowni lub centrum danych. Urządzenie wymaga dokupienia zewnętrznego modułu bateryjnego.
Produkt wyposażony jest w serwisowy przełącznik obejściowy. Po naciśnięciu przełącznika energia jest bezpiecznie przekazywana do sieci. To pozwala na przeprowadzanie szybkich napraw przez personel serwisowy na miejscu bez konieczności wyłączania podłączonych urządzeń.
- Topologia UPS (podwójnej konwersji) online
- Kompatybilność z generatorem
- Zerowy czas przełączania
- Rozszerzony moduł akumulatorowy (EBM)
- Filtrowanie EMI i RFI
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Zdalne zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
- Tryb ECO
- Ochrona przed przeciążeniem
- Inteligentne zarządzanie baterią (SBM)
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Wyświetlacz stanu LCD
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
Dane techniczne
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 5400 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas transferu (maks.) | 0 ms |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Oprogramowanie | PowerPanel Business |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 438 x 130,5 x 680 mm |
| Waga | 17.5 kg |