Producenci
D-Link 5-port switch 5xFE
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 1 Gb/s |
| Bufor pamięci | 48 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 1.6 W |
| Zasilanie | 5V/0.55A |
| Wymiary | 87 x 47.85 x 21.7mm |