Producenci
D-Link DAP-1325 Wzmacniacz Repeater WiFi N300
Opis
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3ab |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | - Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2) |
| Zasilanie | 110 -> 240 V AC, 50/60 Hz |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |
| Waga | 97 g |
| Wymiary | 97.9 x 50.7 x 48.7 mm |