Producenci
D-Link DAP-1620 Wzmacniacz Sygnalu WiFi AC1200 DualBand
Opis
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi AC1200 (DAP-1620) to przenośne urządzenie umożliwiające rozszerzenie zasięgu istniejącej sieci Wi-Fi. Wzmacniacz sygnału Wi-Fi można podłączyć w dowolnym miejscu w domu i w prosty sposób zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej. Niewielki, ale o ogromnej mocy. Korzysta z najnowszej technologii bezprzewodowej 802.11ac o maksymalnej szybkości do 1200 Mb/s.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.3ab |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | - Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2) |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Za pośrednictwem aplikacji mobilnej QRS Mobile na iPhone'a, iPada, iPoda touch oraz urządzenia z systemem Android |
| Funkcje specjalne | Konfiguracja za naciśnięciem przycisku D-Link One-Touch |
| Zasilanie | 110 do 240 V AC, 50/60 Hz |
| Kolor | Biały |
| Waga | 139 g |
| Wymiary | 120 x 59 x 42 mm |
| Unboxing |