Producenci
D-Link DAP-2020 Punkt dostępu N300
Opis
Punkt dostępowy N (DAP-2220)
Służy do utworzenia bezpiecznej i zarządzalnej bezprzewodowej sieci firmowej. Wiele trybów działania, narzędzia zarządzania siecią oraz funkcje bezpieczeństwa dają administratorom szereg możliwości użycia DAP-2220. Urządzenie można umieścić w wybranej lokalizacji przytwierdzić do ściany lub postawić na biurku.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3 |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | - WPA2/WPA wireless encryption |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz: 12 V DC/0.5 A |
| Kolor | Biały |
| Waga | 224.7 g |
| Wymiary | 147.5 x 113 x 31.5 mm |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: Wi-Fi, CE |
| Unboxing |