Producenci
D-Link DAP-2610 AP AC1300 PoE DualBand
Opis
DAP-2610 AP AC1300 PoE DualBand
DAP-2610 to zarządzalny dwuzakresowy punkt dostępowy z obsługą połączeń w standardzie 802.11ac Wave 2, przeznaczony do budowy sieci WiFi w firmach różnej wielkości.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3ab |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Bezpieczeństwo | - WPA-Personal |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Telnet |
| Zasilanie | - POE |
| Kolor | Biały |
| Waga | 370.6 g |
| Wymiary | 170 x 170 x 28 mm |
| Pozostałe parametry | MTFB 30,000 godzin |
| Unboxing |