Producenci
D-Link DES-1005D switch L2 5x10/100 Desktop/Wall NO FAN
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 5 |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 1 MB |
| Bufor pamięci | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - Zgodność ze standardami IEEE 802.3 i IEEE 802.3u |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 3.8 W |
| Wymiary | 140 x 31 x 104 mm |
| Waga | 0.5 kg |