Producenci
D-Link DGS-1005D switch L2 5x1GBE Desktop/Wall NO FAN
Opis
5portowy przełącznik Gigabit 10/100/1000 DGS1005D
Przełącznik biurkowy DGS-1005D to rozwiązanie dla biur domowych oraz małych i średnich firm dbających o oszczędność energii w swoich sieciach.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Pozostałe funkcje |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilanie | Zasilacz 5 V/1 A |
| Wymiary | 111 x 75 x 30 mm |
| Waga | 80 g |
| Pozostałe parametry | Cetyfikaty: CE class B, FCC class B, ICES-003 Class B, VCCI class B, C-Tick, cUL, CB, LVD |