Producenci
D-Link DGS-108 switch L2 8x1GB Desktop
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Bufor pamięci | 128 KB |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2053751 h |
| Pobór mocy | 4.5 W |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Wentylator | Nie |
| Wymiary | 162 x 102 x 28 mm |
| Waga | 440 g |
| Typ obudowy | Desktop |