Producenci
D-Link DUB-M520 HUB USB-C USB 3.0 HDMI
Opis
Wieloportowa przejściówka USBC z HDMI/Ethernet i zasilaniem DUBM520
- 2 porty USB SuperSpeed 3.0
- Port HDMI obsługujący rozdzielczości do 4K
- Port USB-C (Thunderbolt 3) z synchronizacją danych i dostarczaniem mocy do 60 W
- Port Gigabit Ethernet RJ-45
- Przenośna konstrukcja, plug & play, kompatybilny z Mac/Windows/Linux
- Przewód 170 mm z wtykiem USB C
- 2 lata gwarancji D-Link
Dane techniczne
| Długość przewodu | 170 mm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Złącza #2 | USB 3.0 19pin Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Wymagania sprzętowe | Interfejsy:
|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 103 x 31 x 11 mm |
| Waga | 0.049 kg |