D-Link Kabel DAC DEM-CB100Q28 100Gb
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
876.60
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: D-Link
Kod produktu: 1_847368
Opis
100G QSFP28 to QSFP28 1 m Direct Attach Stacking Cable DEM-CB100Q28
Dane techniczne
Standard QSFP28
Max. prędkość przesyłu 100 Gb/s
Pozostałe parametry
  • 30 AWG
  • Standard testu wydajności złącza elektrycznego: EIA-364, EIA-364-1000.01
  • Norma palności: UL 94
  • Minimalny promień gięcia kabla: 34,5 mm
  • Impedancja kabla: 100 Ohm
  • Napięcie: 30 V AC
  • Temperatura pracy: -40 do 75°C