Producenci
D-Link Kamera IP DCS-8600LH WiFi 1080p IP65
Opis
Kamera IP DCS-8600LH WiFi 1080p IP65
Dane techniczne
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.7" 2 megapixel progressive scan CMOS |
| Obiektyw | F2.4 3.3 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 59 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 117 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 88 x 69.6 mm |
| Waga | 290 g |