D-Link Przełącznik DGS-1100-24PV2 Switch 24GE PoE
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
886.40
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: D-Link
Kod produktu: 1_829983
Opis
Gigabitowe zarządzalne przełączniki Smart Seria DGS-1100
  • Proste zarządzanie warstwy 2
  • Graficzny interfejs użytkownika w przeglądarce
  • Opcjonalne zasilanie PoE
  • Dożywotnia gwarancja Lifetime-Limited po rejestracji
Prosty. Łatwo. Smart.
Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika
Łatwe wdrożenie i zarządzanie
Budżet PoE
Łatwe rozwiązywanie problemów
Dane techniczne
Klasa przełącznika SMART
Zastosowanie Średnie i duże firmy
Warstwa przełączania L2
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps Brak
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 24
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps Brak
Liczba portów 10Gb Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 12
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów COMBO Brak
Liczba portów SFP Brak
Liczba portów SFP+ Brak
Liczba portów QSFP+ Brak
Port konsoli Nie
Przepustowość 48 Gb/s
Prędkość przekazywania 35.71 Mpps
Bufor pakietów 4.1 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Obsługa ramek Jumbo Tak
Rozmiar ramki Jumbo 10 KB
Możliwość łączenia w stos Nie
Liczba grup VLAN 128
VLAN
  • Port-based VLAN
  • 802.1Q tagged VLAN
  • Auto Surveillance VLAN
  • Voice VLAN
  • Management VLAN
  • Asymmetric VLAN
  • VLAN Group
  • Supports 128 static VLAN groups
  • Max. 4094 VIDs
Obsługiwane protokoły i standardy
  • IEEE 802.3 for Ethernet
  • IEEE 802.3u for Fast Ethernet
  • IEEE 802.3ab for Gigabit Ethernet
  • IEEE 802.3z for Gigabit fiber
  • IEEE 802.3af/at (DGS-1100-24PV2 ports 1 to 12 only)
  • IEEE 802.3az compliant
  • Auto-negotiation
  • Auto MDI/MDIX
  • IEEE 802.3x Flow Control supports full-duplex mode
  • Supports half/full-duplex operation (full/half at 10/100 Mbps, full at 1000 Mbps)
QoS
  • 802.1p Quality of Service
  • 8 queues per port
  • Queue handling: Strict / Weighted Round Robin (WRR)
  • Port-based bandwidth control (rate limiting): Ingress: 16 Kbps / Egress: 16 Kbps
Bezpieczeństwo
  • D-Link Safeguard
  • Traffic segmentation
  • Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
  • DoS attack prevention
  • SSL
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
  • Web-based GUI (supports IPv4/IPv6)
  • Client-based D-Link Network Assistant (DNA)
Funkcje L2
Flow Control
  • 802.3x Flow Control
  • HOL Blocking Prevention
Jumbo frames up to 10,000 Bytes
IGMP Snooping
  • IGMP Snooping V1/V2/V3 awareness
  • Supports 128 Groups
  • IGMP Snooping Querier
802.3ad Link Aggregation:
  • Support max 8 groups per device and 8 ports per group
Loopback Detection
Cable diagnostics
LLDP
Port Mirroring
  • One-to-One
  • Many-to-One
Statistics
  • Tx Ok
  • Tx Error
  • Rx Ok
  • Rx Error
Spanning Tree Protocol
  • 802.1D STP
  • 802.1w RSTP
Typ obudowy Desktop
Typ obudowy Rack
Wentylator Nie
Zasilacz Wewnętrzny
Pobór mocy 131.5 W
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) 255003 h
Zasilanie
100 to 240 V AC, 50 to 60 Hz internal power supply
Wymiary
280 x 230 x 44 mm
Waga 2 kg
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura pracy: -5 do 50 °C (23 do 122 °F)
  • Temperatura przechowywania: -40 do 70 °C (-40 do 158°F)
  • Wilgotność robocza: 0% do 95% bez kondensacji
  • Wilgotność przechowywania: 0% do 95% bez kondensacji
Pozostałe parametry
PoE:
  • IEEE 802.3af/802.3at
  • Porty 1 - 12
  • Budżet PoE: 100 W (30 W maks. na port)